سخن روز
 

1

2

3

4

5
1397/3/22 سه‌شنبه محفل انس باقرآن در شرکت ملی گاز مازندران محفل نورانی انس با قرآن کریم با حضور کارکنان شرکت ملی گاز مازندران درنمازخانه اداره مرکزی این شرکت برگزارشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت ، به همت شورای فرهنگی ودارلقرآن شرکت ملی گاز مازندران محفل نورانی انس باقرآن کریم با حضور قاریان بین المللی در اداره مرکزی این شرکت برگزار شد .

مهندس جعفر احمد پور مدیر عامل شرکت گاز مازندران در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این محفل قرآنی ، آیات قرآن را سراسر نور، ایمان، فهم و آرامش خواند و گفت: اگر آیات قرآن را درست درک کنیم آثار آن را در قلب و روح خود احساس خواهیم کرد.

احمدپور تصریح کرد: انس با قرآن دلها را نرم و موجب هدایت انسان می گردد و در ماه مبارک رمضان بهره گیری از قرآن برکات فراوانی در زندگی دنیوی و اخروی خواهد داشت.

در این محفل انس که رفیعی دبیر شورای فرهنگی شرکت ملی گاز ایران نیز حضور داشت ، نقی عالیشاه از قاریان برجسته استانی و کشوری از ابتدای سوره مبارکه «قیامه» و  آیاتی از سوره مبارکه «کوثر» را قرائت کرد و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

در ادامه وحید نظریان معروف به «مصطفی اسماعیل ایران»  از استان کرمانشاه و از قاریان ممتاز بین‌المللی از آیه  ۵۸ سوره مبارکه  فرقان به قرائت پرداخت و موجب هیجان و بهره وافر حضار شد.

برگزاری برنامه های همخوانی وتواشیح ومسابقات حضوری ازبخش های دیگر این مجلس معنوی ونورانی بود.


  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
تعداد بازديد اين صفحه: 226166
تعداد بازديد کنندگان سايت: 124216562
بازدید زیرپورتال : 455138
بازدید زیرپورتال امروز : 243
بازدید کل سایت امروز: 22195
بازدید صفحه امروز: 102