سخن روز
 

1
1397/11/15 دوشنبه دیدار مدیرپخش فراورده های نفتی منطقه ارومیه با نماینده ولی فقیه در استان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت  ،احمد مجردمدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، در این دیدار ضمن اشاره به وضعیت مطلوب میزان ذخیره سازی فرآورده های نفتی در انبارهای نفت و نیروگاه‌های تحت پوشش منطقه، تصریح کرد: با اتخاذ سیاست های مناسب مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و حمایت مسئولان ارشد استان، مشکلی در تامین و توزیع سوخت مصرف کنندگان نداریم.

ایشان همچنین در بخشی از گزارش خود به اقدامات شاخص انجام گرفته در راستای پیشگیری و مبارزه با عرضه خارج از شبکه سوخت در منطقه، رتبه های استانی و کشوری اقدامات فرهنگی و طرح تکریم ارباب رجوع اشاره کرد.

حجه الاسلام سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه در این دیدار، ، ضمن قدردانی از اقدامات انجام گرفته در مجموعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه، ماهیت تامین و توزیع سوخت را با اهمیت و سخت ارزیابی کرد و گفت: این اقدامات و زحمات شبانه‌روزی، اگر برای رضای خدا باشد اجر و قرب بسیاری دارد .

امام جمعه ارومیه در ادامه تصریح کرد : شاه کلید اصلی موفقیت در تمامی مدیریت ها تقوا و خدا ترسی می باشد و اگر کار برای خدا باشد، تمامی درهای بسته باز می شود.

نماینده ولی فقیه در استان استقرار سیستم های الکترونیکی و خدمت اینترنتی در سطح شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی را بسیار مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: میزان مراجعه حضوری برای دریافت خدمات سوخت به ادارات تابعه در سطح استان به حداقل رسیده و رضایت مشتریان از این بابت افزایش یافته است.


  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
تعداد بازديد اين صفحه: 229182
تعداد بازديد کنندگان سايت: 125074160
بازدید زیرپورتال : 460999
بازدید زیرپورتال امروز : 58
بازدید کل سایت امروز: 1929
بازدید صفحه امروز: 19