سخن روز
 


1396/7/18 سه‌شنبه ستاد اربعین منطقه اهواز تشکیل شد ستاد اربعین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت به نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز، در راستای تسهیل در هماهنگی امور مربوط به اربعین حسینی و خدمات رسانی در شان زائران حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، ستاد اربعین به منظور خدمت رسانی مستمر و مطلوب به زائران در مرز چزابه تشکیل شد.

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز با اشاره به انجام هماهنگی بسیار خوب از سوی منطقه و ستاد و همچنین ستاد عتبات عالیات و استانداری خوزستان، تاکید کرد : سوخت رسانی به زائرین بهتر از سال گذشته انجام خواهد شد.

وی گفت: زیر ساخت ها و امکانات در حال انجام است و مقدمات کار فراهم شده است.

در ادامه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز نیز در این رابطه گفت: ماشین آلات و انتقال جایگاه های سیار به منطقه چزابه در حال انجام است و جای هیچ نگرانی نیست.

اسد میرعالی گفت : موکب شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از روزهای اولیه شروع سفر زائران تا برگشت این عزیزان در مرز چزابه برقرار است.

وی تصریح کرد : ایجاد توقفگاه، تامین میان وعده های غذائی، ایجاد موکب خدمات رسانی تا پایان مراسم و بازگشت آخرین گروه زائران در دستور کار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز است.

True


تعداد بازديد اين صفحه: 174365
تعداد بازديد از سايت: 115047572
تعداد بازديد زيرپورتال: 344304
اين زيرپورتال امروز: 536
در امروز: 75070
اين صفحه امروز: 378
خانه | بازگشت |
Guest (mopguest)


اجرا با : پورتال سازمانی سیگما