سخن روز
 

1398/8/14 سه‌شنبه تاکید مشاور فرهنگی و رییس ستاد اقامه نماز شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر بروزرسانی و ارتقاء روابط عمومی حجت الاسلام محسن محمدپور در آیین تکریم و معارفه رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی بیان کرد: تغییرات مدیریتی در سطح سازمان همواره سبب رشد و ارتقا می شود و روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز با توجه به روند رو به رشد خود باید در مسیر پیشرفت حرکت کند.

آیین تکریم و معارفه رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حضور بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، حجت الاسلام محسن محمدپور مشاور فرهنگی و رییس ستاد اقامه نماز، اعضای هیئت مدیره و مدیران ارشد این شرکت امروز (دوشنبه13 آبان ماه) برگزار شد.

مشاور فرهنگی و رییس ستاد اقامه نماز شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این آیین بیان کرد: تغییرات مدیریتی در سطح سازمان همواره سبب رشد و ارتقا می شود و روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز با توجه به روند رو به رشد خود باید در مسیر پیشرفت حرکت کند.

محسن محمدپور با تقدیر و تشکر از رضا خلج، رئیس کل پیشین روابط عمومی برای ایوب بنوی نیزدر مسئولیت جدید خود آرزوی موفقیت کرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز در این آیین، با تأکید بر نقش مهم روابط عمومی در روند توسعه صنعت پتروشیمی تصریح کرد: روابط عمومی رخ و چهره سازمان است و باید به نقش و فعالیت های ارزنده و تاثیر گذار این واحد توجه ویژه شود.

وی با تقدیر از زحمات رضا خلج رئیس کل پیشین روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: وی از همکاران پرتلاش درطول حضور اینجانب در این شرکت بودند و تغییر آقای خلج نیز با توجه به ابلاغیه وزارت نفت مبنی برعدم تصدی گری یک پست بیش از چهارسال انجام شد.

محمدی افزود: هرچه روابط عمومی به  بدنه سازمان نزدیک تر باشد، پویایی و رشد مجموعه نیز با روندی پرشتاب تر  محقق خواهد شد و باید بر این نکته تأکید کرد که روابط عمومی بطن سازمان است.

وی ادامه داد: برگزاری موفق سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست تجربه بسیار ارزنده ای بود و روابط عمومی موفق باید در همه عرصه ها چه در داخل سازمان و چه در بیرون از سازمان حضور جدی داشته باشد و با توجه به سرعت تحولات مختلف درسطح  جهان  ضرورت دارد روابط عمومی با استفاده و بهره گیری از فناوری های روز جهان فعالیت کند.

معاون وزیرنفت در امور پتروشیمی ، تعامل هم افزا و مثبت کارکنان را یکی دیگر از راهکارهای موفقیت یک سازمان برشمرد و بیان کرد: رشد و تعالی سازمان درسایه همکاری، تفاهم و تعامل میان ارکان مختلف محقق خواهد شد.


  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
تعداد بازديد اين صفحه: 244849
تعداد بازديد کنندگان سايت: 127917871
بازدید زیرپورتال : 499036
بازدید زیرپورتال امروز : 392
بازدید کل سایت امروز: 30170
بازدید صفحه امروز: 149