سخن روز
 1398/4/11 سه‌شنبه نشست دبیر شورای فرهنگی واقامه نماز وزارت بامدیرشرکت پخش منطقه آذربایجان شرقی دبیر شورای فرهنگی واقامه نماز وزارت نفت در سفر به تبریز طی نشستی، با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت ، دکتر مجیدی ، و حجه الاسلام کافی رئیس شورای اقامه نماز شرکت ملی پالایش وپخش در سفر به تبریز جهت شرکت در جلسه هم اندیشی روحانیون و مدیران صنعت نفت استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان با مدیر منطقه آذربایجان شرقی و ائمه جماعت منطقه دیدار و گفتگو نمود.

دراین نشست ابوالفضل روح اللهی مدیر منطقه آذربایجان شرقی با ارائه گزارشی از اقدامات منطقه در خصوص اشاعه فرهنگ نورانی نماز، ضمن اشاره به برخی موارد در حوزه فرهنگی، پیشنهادات و راهکارهایی را جهت ترویج فرهنگ اقامه نمازارائه کرد.

سپس دکتر مجیدی ضمن تأکید بر بهره مندی از آموزه های قرآنی و تأثیر اقامه نماز در تحقق سعادت فردی و اجتماعی، رهنمودهای لازم را در راستای توسعه و تعالی امورفرهنگی به ویژه مسائل آموزشی  و اقدامات لازم جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز ورشد مکارم اخلاقی در محیط اداری بیان نمود.

در ادامه دکتر مجیدی ،  ضمن بازدید از واحد های ستاد منطقه آذربایجان شرقی در دیدار صمیمی با مسئولین و کارکنان منطقه از عملکرد مطلوب مجموعه خدوم خانواده عظیم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به ویژه منطقه آذربایجان شرقی تشکر و قدردانی کرد.

وی پس از اقامه نماز در نماز خانه شهدای پخش منطقه آذربایجان شرقی، در جمع نمازگزارن این منطقه با بیان اهمیت ویژه خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در حوزه صنعت نفت در مورد تکریم و ارائه خدمات مطلوب به مردم شریف و مراجعان محترم، تکریم و قدردانی از کارکنان خدوم و ایجاد فضای با نشاط در محیط کاری و توجه خاص به خانواده و عدم غفلت از آن مطالبی را بیان نمود.


  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
تعداد بازديد اين صفحه: 244866
تعداد بازديد کنندگان سايت: 127918075
بازدید زیرپورتال : 499069
بازدید زیرپورتال امروز : 425
بازدید کل سایت امروز: 30374
بازدید صفحه امروز: 166