سخن روز
 
1398/7/18 پنجشنبه گزارش مسول قرارگاه فرهنگی خوزستان از خدمات رسانی به زائران اربعین حجت الاسلام والمسلمین رضا حیدری مسئول قرارگاه فرهنگی وزارت نفت در خوزستان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت از ویژگیهای فعالیتهای امسال، برای خدمات رسانی به زائران اربعین خبر داد. شرکتهای تابع وزارت نفت در جنوب با تشکیل ستاد اربعین ، خدمت رسانی خود به زائران اربعین حسینی را توسعه دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت، مطابق سالهای گذشته با فرا رسیدن ماه محرم و آغاز فعالیتهای نهادهای دست اندرکار در برگزاری مراسم اربعین حسینی درخواستهای زیادی از سوی استانداری خوزستان ، فرمانداران شهرهای مرزی و ستاد اربعین استان برای خدمتگزاری به زائرانی که از مرز شلمچه و چزابه در خوزستان به کشور عراق سفر می کنند، به شرکتهای تابع وزارت نفت در خوزستان رسید.

شرکتهای تابعه وزارت نفت در خوزستان اعم از شرکتهای تابع شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران و شرکت ملی صنایع پتروشیمی و نیز مجموعه های بهداشت و درمان صنعت نفت در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی و خدمات رسانی خود، با تشکیل ستادهایی، امکانات و توانمدی های خود را جهت خدمت رسانی به زوار اربعین  تجمیع کردند.
جت الاسلام والمسلمین رضا حیدری مسئول قرارگاه فرهنگی وزارت نفت در خوزستان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت به اعلام این خبر افزود؛ از ویژگی های فعالیت های امسالُ تشکیل یک ستاد متشکل از همه شرکتها با محوریت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و به ریاست مدیرعامل این شرکت و عضویت همه شرکتها بوده است تا نیازمندیهای ستاد اربعین استان به صورت متمرکز دریافت و کارها متناسب با توانمندیه او امکانات و تجهیزات شرکتها بین آنها تقسیم شود.
آماده سازی زیر ساختها مانند جاده دسترسی، پارکینگ، آبرسانی و دفع فاضلاب و جابجایی زائران بااتوبوس از مبادی مرزها تا شهرهای استان از جمله نیازمندی های اعلام شده به مجموعه نفت بوده است. 
بزرگترین نمازخانه در مرز چزابه با عنوان موکب شهدای صنعت نفت توسط حوزه بسیج شهید تندگویان مانند سالهای گذشته در حال خدمتگزاری است.
وی در پایان این مصاحبه از درگاه خداوند متعال مسالت نمود که نام همه مدیران صنعت نفت در منطقه و کارکنان پرتلاش بویژه کارکنان بسیجی در فهرست خادمان سیدالشهدا ثبت گردد.
کلمات کليدي
اربعین حسینی, قرارگاه فرهنگی صنعت نفت در خوزستان, حجت الاسلام رضا حیدری, خدمات رسانی به زائران, صنعت نفت

  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :
تعداد بازديد اين صفحه: 241974
تعداد بازديد کنندگان سايت: 127321552
بازدید زیرپورتال : 490957
بازدید زیرپورتال امروز : 86
بازدید کل سایت امروز: 7223
بازدید صفحه امروز: 23