سخن روز
 مراسم تجلیل از جانبازان دفاع مقدس به مناسبت روز جانباز در پالایشگاه نفت تبریز همزمان با اعیاد مبارکه شعبانیه طی مراسمی باحضور مدیران وکارکنان ، از جانبازان پالایشگاه نفت تبریز تجلیل به عمل آمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت ، مهندس غلامرضاباقری دیزج  در مراسم تجلیل از جانبازان پالایشگاه تبریز گفت: دوران هشت سال جنگ تحمیلی که با شجاعت ها، ایثار و فداکاری رزمندگان اسلام به درستی دفاع مقدس نام گرفت، محل تجلی بزرگ مردانی است که الگویشان قمر بنی هاشم (ع) بود.

باقری ادامه داد: جانبازان افتخار نظام اسلامی هستند و باید به وجود آنان به عنوان یک میراث گرانبها و حافظان فرهنگ ایثار، شهادت و جهاد افتخار کرده و این ارزش ها را به نسل های سوم و چهارم انقلاب انتقال دهیم.

وی تاکید کرد: حفظ و ترویج ارزش های دفاع مقدس و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان از تاکیدات همیشگی مقام معظم رهبری است.

حجه الاسلام والمسلمین دکتر هادی  مشاور فرهنگی مدیرعامل پالایشگاه تبریز دیگر سخنران  این مراسم گفت : در سه مولود بزگوار یعنی امام حسین وابولفضل وامام سجادعلیهم السلام یک ویژگی مشترک وجود دارد که آن شجاعت این سه بزرگوار است.

حجت الاسلام محمود هادی افزود: منظور از شجاعت فقط بحث توان رزمی وجنگجویی نیست بلکه شاخصه های انسان شجاع در روایات موضوعات دیگری هست.

دکتر هادی ، غلبه بر هوای نفس وصداقت را از شاخصه های مهم شجاعت برشمرد وگفت: حرکت ارزشمند شهدا ، جانبازان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس و مقابله با دشمنان اسلام مصداق فرهنگ اصیل دینی است. و می توان از این ظرفیت بزرگ برای فرهنگ سازی استفاده کرد.

در پایان مراسم از جانبازان هشت سال دفاع مقدس پالایشگاه تبریز تجلیل به عمل آمد.

آرشیو اخبار
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :

تعداد بازديد اين صفحه: 3584
تعداد بازديد کنندگان سايت: 133787630
بازدید زیرپورتال : 592066
بازدید زیرپورتال امروز : 177
بازدید کل سایت امروز: 4462
بازدید صفحه امروز: 5