سخن روز
 

سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات
سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات

سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات
سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات

سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات
سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات

سومین کارگاه داانش افزایی
سومین کارگاه داانش افزایی
برگزاری سومین کارگاه دانش افزایی ائمه جماعات و دبیران ستاد اقامه نماز مسقر در منطقه 2 کشوری سومین کارگاه دانش افزایی ائمه محترم جماعات و دبران ستاد اقامه نماز و با حضور مشاور محترم فرهنگی و دبیر ستاد اقامه نماز صنعت نفت در مرکز آموزشهای تخصصی نفت اصفهان برگزار گردید.

با سلام وتحیت

موضوع : گزراش برگزاری سومین کارگاه دانش افزایی هنر ارتباط و شیوه های مؤثر در تبلیغ 3

با لطف و عنایت خداوند سومین کارگاه دانش افزایی روحانیون و دبیران ستاد اقامه نماز منطقه2 کشوری با حضور مشاور محترم فرهنگی وزیر جناب آقای دکتر مجیدی و جمعی از مدیران صنعت نفت با عنوان ( هنر ارتباط و شیوه های موثر در تبلیغ3 ) برگزار گردید.این کارگاه با حضور سه نفر از اساتید برجسته از قم در روز پنج‌شنبه مورخ 4/11/1397 از ساعت 7:30 صبح به مدت 8 ساعت و با حضور 100 نفر در محل مرکز آموزشهای تخصصی نفت اصفهان آغاز به کار کرد.

مشروح گزراش:

کارگاه راس ساعت 7:30 صبح با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و جنا ب حجت الاسلام والمسلمین علی علیمحدی رابط فرهنگی و امور روحانیون منطقه2کشوری ضمن خیر مقدم به مسئولین و ائمه جماعات ادارات تابعه بابیان اهداف تشکیل این کارگاه و عناوین کلاسهای صبح و بعدازظهر پرداختند .در ادامه جناب آقای مهندس صادقیان مدیر محترم شرکت پخش فراورده های نفتی اصفهان در خصوص اهمیت انرژی سوخت و کیفیت مصرف آن در کشور سخنانی را ایراد فرمودند.

سپس حجت الاسلام و المسلمین استاد وحیدپور در رابطه با روشهای بیان احکام شرعی طی 2 جلسه مطالب مبسوطی را بیان کردند و در ادامه آقای دکتر مجیدی مشاور محترم وزیر در رابطه با شرح وظایف ائمه جماعات و دبیران ستاد اقامه نماز بیاناتی را ایراد فرمودند.

در ادامه جناب حجت الاسلام محمدی نژاد در رابطه با روشهای نوین استفاده مفید از ابزارها جهت بیان احکام شرعی مطالبی را یادآوری کردند.وبعد از اقامه نماز حجت الاسلام وحیدی بمدت 3 ساعت در رابطه با کیفیت دعوت جوانان به نماز با استفاده از آیات قران کریم مطالبی را ارائه کردند .

این کارگاه بعد از بیان نقطه نظرات و پیشنهادات ائمه جماعات در ساعت 16 به پایان رسید.
فايلها
ADL_4313.JPG 6.95 MB سومین کارگاه دانش افزایی
آرشیو اخبار
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تعداد بازديد اين صفحه: 3634
تعداد بازديد کنندگان سايت: 135668790 تعداد بازديد زيرپورتال: 637973 اين زيرپورتال امروز: 198 سایت در امروز: 11053 اين صفحه امروز: 3