سخن روز
 


کسب مقام اول تکنیکال روباتیک پتروشیمی عسلویه با همراهی یکی از روحانیون صنعت نفت در ترکیه اولین گروه از دانش آمزان اعزامی از پتروشیمی عسلویه با همراهی حجه الاسلام شهابی ، از روحانیون صنعت نفت در مسابقات بین المللی روباتیک ۲۰۱۸ آنکارا(ODTU) مقام اول را کسب کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت ، دانش آموزان تکنیکال روباتیک پتروشیمی منطقه عسلویه که تحت نظر یکی از روحانیون اعزامی از سوی دفتر ارتباطات حوزوی ستاد اقامه نماز آموزش دیده اند با همراهی وهدایت حجه الاسلام شهابی رابط ستاد اقامه نماز شرکت ملی صنایع پتروشیمی در منطقه عسلویه ، در مسابقات بین المللی روباتیک ۲۰۱۸ آنکارا مقام اول را کسب نمودند .

دکتر احمد مجیدی دبیر شورای فرهنگی واقامه نماز وزارت نفت ،طی پیامی این موفقیت را به وزیر نفت تبریک گفت :

جناب اقای مهندس زنگنه

سلام علیکم

بحمدالله با پشتیبانی شما و تشویق ستاد اقامه نماز وزارت نفت اولین گروه از دانش آموزان اعزامی با مدیریت روحانی مسجد که حدود یکسال است منصوب شده بود و مربی این دانش آموزان که او هم از روحانیون اعزامی دفتر ارتباطات قم میباشد. در اولین دوره از  مسابقات روباتیک ترکیه  کسب مقام اول بدست آمد . این موفقیت بزرگ را که برای اولین بار در صنعت نفت با تشویق و حمایت و  توجه به خانواده ها بوجود آمد را خدمت شما تبریک میگویم .

احمد مجیدی

آرشیو اخبار
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تعداد بازديد اين صفحه: 3387
تعداد بازديد کنندگان سايت: 133787712 تعداد بازديد زيرپورتال: 592078 اين زيرپورتال امروز: 189 سایت در امروز: 4544 اين صفحه امروز: 13