سخن روز
 

جلسه هم اندیشی و همفکری به در خواست رابط فرهنگی منطقه2کشوری
جلسه هم اندیشی و همفکری به در خواست رابط فرهنگی منطقه2کشوری
جلسه هم اندیشی جلسه هم اندیشی دبیران ستاد اقامه نماز با رابط فرهنگی منطقه 2 کشوری جلسه هم اندیشی دبیران ستاد اقامه نماز با رابط فرهنگی منطقه 2 کشوری

بسمه تعالی

گزارش مختصری از جلسه هم اندیشی و هم فکری مدیران ارشد صنعت نفت مستقر در استان اصفهان و جمعی از ربطین فرهنگی مناطق کشوری با حضور آقای دکتر مجیدی جهت استحضار تقدیم می گردد.

این جلسه مورخ 19/04/1397 به در خواست رابط فرهنگی منطقه2کشوری با حضور مسئولین محترم روابط عمومی و دبیران ستاد اقامه نماز ودارالقران های شرکتهای تابعه صنعت نفت در منطقه2 در حضور دکتر مجیدی مشاورمحترم فرهنگی وزیر و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت نفت و هچنین جمعی از رابطین مناطق کشوری در روز سه شنبه ساعت 30/8 صبح در مهمانسرای شرکت پخش فراورده های نفتی اصفهان برگزار گردید.

موضوع بحث تبادل نظردر خصوص ساختار سازمانی دفتر ارتباطات حوزوی و رابطین مناطق کشوری بود.در این جلسه حاضرین نقطه نظرات خود را مطرح کردند و نقطه نظرات آقای دکتر مجیدی را به تفصیل شنیدند که در یک جمع بندی می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

1-رابطین مناطق بعنوان مشاورین فرهنگی و مسئول امور روحانیون ورئیس شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شرکتهای تابعه صنعت نفت در هر منطقه باشند.

2- رابطین از دبیران ستاد اقامه نماز چهار شرکت اصلی صنعت نفت حکم مشاور و معاونت فرهنگی در مناطق دهگانه کشوری داشته باشند .

3- رابطین بعنوان عضو اصلی شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز و شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شرکتهای تابعه صنعت نفت در هر منطقه باشند.

4- رابطین به عنوان معاونت فرهنگی و رئیس دارالقران های شرکتهای تابعه صنعت نفت در منطقه باشند.

این جلسه تا ساعت 11صبح بطول انجامید که در ادامه رابطین مناطق کشوری با حضور در جمع مدیران ارشد صنعت در منطقه اصفهان که با حضور آقای دکتر مجیدی برگزار شد شرکت کردند و موارد فوق در جمع حاضرین مطرح شد. در نتیجه گیری مقرر شد در یک فرصت حداکثر 45 روزه زیر نظر اقای مهندس علوی رئیس محترم شرکت گاز استان اصفهان و باهمفکری و همراهی سایر مدیران منطقه و رابط فرهنگی منطقه2 کشوری ساختار سازمانی دفتر جهت سهولت کارها و هزینه ها تهیه و به مشاور محترم فرهنگی وزیر و دبیر ستاد اقامه نماز وزارت نفت ارائه گرددتا برای اجرایی شدن وابلاغ، تصمیم نهایی را اتخاذ نمایند . این جلسه با شرکت در نماز جماعت ظهروعصر در شرکت گاز استان به پایان رسید.

کلمات کليدي
جلسه هم اندیشی و همفکری به در خواست رابط فرهنگی منطقه2کشوری با حضور مسئولین محترم روابط عمومی و دبیران ستاد اقامه نماز ودارالقرا
آرشیو اخبار
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تعداد بازديد اين صفحه: 3386
تعداد بازديد کنندگان سايت: 133787646 تعداد بازديد زيرپورتال: 592068 اين زيرپورتال امروز: 179 سایت در امروز: 4478 اين صفحه امروز: 12