سخن روز
 نخستین همایش آشنایی فرهیختگان حوزوی با صنعت نفت، در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد نخستین همایش آشنایی فرهیختگان حوزوی با صنعت نفت، صبح روز پنجشنبه، نهم آذرماه با حضور جمعی از مدیران صنعت نفت و فرهیختگان حوزه‌های علمیه از سراسر کشور، در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز وزارت نفت ،در این همایش ابتدا دکتراحمد مجیدی، مشاور وزیرودبیر همایش به معرفی دفتر ارتباطات حوزوی صنعت نفت پرداخت و سپس دکترجعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت نیز به معرفی پژوهشگاه و لزوم توجه به آموزش و پژوهش در حوزه صنعت نفت اشاره کرد.

در ادامه این همایش دکترعلی کاردر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، به ساختار صنعت نفت و اهمیت اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز به بیان لزوم توسعه نفت و اجرای قراردادهای سرمایه گذاری در نفت و گاز پرداخت.

در این همایش همچنین سید علی اصغر هندی،مشاور وزیرو عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت به بحث شناخت مفاسد در صنعت نفت  و اقدام‌ها برای مقابله با آن پرداخت.پاسخ به پرسشهای شرکت کنندگان در همایش از دیگر برنامه ها بود .

در حاشیه این همایش جمعی از فرهیختگان حوزوی از پژوهشگاه صنعت نفت بازدید کردند

آرشیو اخبار
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :


تعداد بازديد اين صفحه: 2960
تعداد بازديد کنندگان سايت: 137425581 تعداد بازديد زيرپورتال: 673080 اين زيرپورتال امروز: 826 سایت در امروز: 15219 اين صفحه امروز: 9